Jaki nadruk wybrać – dzianiny drukowane bez tajemnic

Współcześnie dzianiny drukowane niemal w stu procentach opanowały stylizacje, choć ich znaki charakterystyczne są uzależnione od różnych sposobów druku. Techniki druku istotnie kształtują cenę – każda technologia wymaga innych nakładów. Dlaczego ceny ceny pewnych artykułów są wyższe od innych, co nierzadko ma wpływ na nasze wybory?

Inspirujące grafiki ożywiają dzianiny drukowane

Dzianiny drukowane tworzy się przy pomocy wielu sposobów. Grafiki nanosi się głównie na dresówce i bawełnie. Dzięki nim w efekcie powstaje niezwykły wygląd dzianin, atrakcyjne grafiki, a do tego wygodę użytkowania. W jaki sposób jednak prezentują się różnice, w zależności od konkretnej techniki druku?

Wzory cyfrowe

W kategorii cena czołowa lokata należy do dzianin drukowanych cyfrowo. W grę wchodzi tu koszt druku za pomocą specjalistycznych urządzeń. Dodajmy do tego przygotowanie dobrego materiału, zastosowanie materiałów drukujących i drukarki, a także minimalne nakłady, co daje w rezultacie o wiele wyższe koszty pracy, niż w przypadku sitodruku.

Co w zamian otrzymuje użytkownik nieszablonowo wzorzystych wdzianek? Prócz dzianiny wysokiej jakości w grę wchodzi wzór, który nie ogranicza się do kilku kolorów. Barwy są rozgraniczone, powoduje to najwyższa kontrastowość. Błyskawiczne przygotowanie cyklu umożliwia zamówienie nawet pojedynczych sztuk z oryginalnymi projektami – oczywiście w jeszcze drożej kalkulacji.

Sitodruk jak wino – wcale się nie starzeje

W świecie drukowania dzianin stale prym wiedzie nieśmiertelny sitodruk. Wśród zalet wymienia się atrakcyjne ceny. Wiadomo, że nie może nas ponieść z liczbą barw ani bardzo skomplikowanymi wzorami, jednak przy prostszych dzianinach to wciąż dobra alternatywa.

Poznaj druk rotacyjny

Druk rotacyjny to rozwiązanie kompromisowe między drukiem cyfrowym a sitodrukiem. Jakość druku jest tu blisko najnowszych, komputerowych patentów, lecz takie dzianiny drukowane okazują się odpowiednio tańsze.

Wybierz odpowiednią jakość ubranek dla dzieci

Nabywając ubranka dla dziecka powinno się kierować się jakością nie tylko materiałów, ale również wydruku, bowiem trudno znaleźć dziś ubranie dla dziecka bez żadnego wzoru. Z materiałem od najlepszych wytwórców w grę wchodzi bezkompromisowa przyjemność noszenia i jakość, a dodatkowo przystępne oferty cenowe.

Post Author: Ustronie