Zadaszenia tarasów czyli jak cudownie spędzić czas w ogrodzie

Poprzez sporo dotychczasowych lat mogliśmy zaobserwować wyjątkowo sporą nierównowagę aury, jaka paraliżowała klasyczne posiadówki wskwerze. Kilkakrotne mżawki odpychały od dłuższych posiadówek na rześkim powietrzu. Chociażby kilkuminutowa pompa marnowała porządki imprezy plenerowej.Przy dotkliwym nasłonecznieniu ludzie błądzili z fotelami wokół stolika, abydosięgnąć pod nim odrobinkę chłodu.

Na zmianę prażyło i moczyło – w sumie nie wiedzieliśmy za bardzo, kiedy korzystać z naszej enklawy zieleni przy obejściu.

Przestronny, mocny, nie zasłaniający ogrodu. Praktyczny taras powstanie przy domu prędzej aniżeli zakładacie

Warto zdecydować się na ten krok, tym bardziej, że do Waszejdyspozycji są gotowe do montażu lekkie konstrukcje z poliwęglanu i aluminiumStimeo. Aby zamontować taras wystarczy przygotować podłoże oraz dodatkowe drzwiwyjściowe. Całość konstrukcji przyjeżdża gotowa do zamontowania. Taras posiadaumocniony, aluminiowy szkielet, który w łatwy sposób przymocujemy do podłoża.Decydując się na taki taras macie pewność, że już nigdy impreza plenerowa niezostanie zakończona przez nieodpowiednie warunki pogodowe. Ponadto goście będąmogli doceniać ogród bowiem konstrukcja nie przesłania krajobrazu. Przyprzelotnych deszczach nie będziecie musieli natychmiast uciekać do domu -zadaszony taras z regulowanym dachem okaże się właściwą ochroną dla domownikówi gości.

Taras z ruchomych płyt – wielka funkcjonalność

Przeźroczyste zadaszenia tarasów to niezwykłe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcielibyzanurzyć się w naturze, lecz przy okazji ochronić się przed opadami (dziękiorynnowaniu ziemia nie zamieni się w bajoro ). Rozluźniając się w rozkładanymleżaku możemy patrzyć na chmury albo gałęzie drzew – dach tarasu składa się zruchomych płyt, które w parę minut mogą się otworzyć bądź zamknąć. By zapewnićsobie odpoczynek bez piekącego słońca wystarczy do całości konstrukcji dodaćogrodową kurtynę.

Wiosna na tarasie

Lato w domu bez obaw, że będziemy się prażyć albo moknąć, zwidokiem na dopieszczoną roślinność naszego ogrodu – zadaszony orazzabezpieczony taras odmieni nasz codzienny czas w przyjemny relaks na łonieprzyrody. Aby cieszyć się nowym tarasem wystarczy wykonać podłoże, dobraćwłaściwy wymiar oraz przymocować gotowe moduły.

Zakończone!

Teraz już tylko pozostaje czekać na gości i radować się znowego nabytku.

Post Author: Ustronie