Dokąd wybrać się po godzinach ze swoim zespołem?

Kierowanie firmą to niepowtarzalne doświadczenie i gwarancja stałego rozwoju – nic dziwnego, że osoby pracowite, konkretne i przedsiębiorcze, dążą do tego, by stworzyć zespół, który wpłynie pozytywnie na finanse przedsiębiorstwa i samego szefa. Zatrudnienie tego rodzaju pracowników to jedno, lecz utrzymanie ich w dobrej kondycji, dobre wzajemne stosunki i stworzenie dbałość o ich satysfakcję, to druga sprawa.

Wypady integracyjne po godzinach i wszelkie nieformalne wieczory, z pewnością świetnie wpłyną między innymi na nastrój współpracowników, chęć do pracy i efektywność – na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Najchętniej wybieraną formą integracji jest wieczorny wypad do pubu, kręgle, rolki czy też… laserowa strzelanka! Mając za przykład takie miasto jak bilard Łódź, wrotki czy paintball też są interesującym rozwiązaniem. Co więc wybrać?

Po pierwsze musimy przyjrzeć się charakterowi współpracowników, gdyż nieprzekonany czy słabo zharmonizowany zespół nie będzie miał szans na wygraną – natomiast wspólna chęć działania będzie potęgować zabawę. Po większym wysiłku można zorganizować ognisko, przy którym pozostała część spotkania będzie płynąć z dźwiękiem ulubionych pieśni, przy konwersacjach i żartach. Tego typu plan to niemal gwarancja sukcesu.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że paintball nie jest dla wszystkich a postrzał kulką z farbą jest nieraz dość bolesny, zatem większość osób może być mało zaciekawiona tą rozrywką. Drugą słabością jest koszt, bowiem za każdego współpracownika trzeba będzie zapłacić około 50-100 zł. Jednak pieniądze nie powinny grać roli pierwszoplanowej, jeśli instytucja bierze udział w takich wydarzeniach jedynie raz na jakiś czas.

Post Author: Ustronie